درباره ما

وبسایت سخت افزارمگ با استفاده از تیمی خبره در نظر دارد با نگاهی جدید، یک نشریه الکترونیکی مناسب برای کاربرانی باشد که به دنبال مطالب جذاب IT به زبان فارسی در دنیای وب هستند. با وجود نام این مجموعه، حوزه‌های مختلفی هستند که این وب‌سایت به آن‌ها می‌پردازد. در وب سایت سخت افزارمگ می‌توانید نقد و بررسی جدیدترین قطعه‌ها و تجهیزات سخت‌افزاری (که در لابراتوار مجموعه تست می‌شوند) و مقالات خبری و تحلیلی فناوری‌های جدید دنیای سخت‌افزار را مطالعه کنید و از مشاوره کارشناسان وب‌سایت در زمینه مختلف بهره مند شوید. علاوه بر این، مقالات متنوعی (خبری، کاربردی و تحلیلی) در زمینه تجهیزات دیجیتال، امنیت و شبکه، نرم‌افزار، گوشی، بازی و سرگرمی و تصویرگری دیجیتال در وب‌سایت وجود دارد که می‌تواند برای بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه مفید باشد. با وجود این پشتوانه بزرگ تیم وب‌سایت سخت افزارمگ در نظر دارد با تکیه بر ارتباط با مخاطبان و انتخاب موضوعات ناب و نوین یک مجموعه اطلاع‌رسانی مناسب را برای دوستداران حوزه IT به‌وجود آورد.لازم به ذکر است این وب‌سایت با شماره مجوز 93/30036 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است.

تیم وب‌سایت سخت‌افزارمگ

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: افسانه پناهی

سردبیران: محمد‌رضا پناهی، سیمین نوربخش

دبیر بخش سخت افزار: آرمین ابیشی

نویسندگان و پرسنل:  محمد کرماجانی، غزاله ستاری، شاهین رفوئی، امیرحسین جمشیدی، سینا شریعتی‌راد، لیلا میرزاخان، مرجان اخیاری، اشکان نیکویی و بهنام آزادخواه

Official Members of SakhtafzarMag Website

Managing Director: Afsaneh Panahi

Editor In Chiefs: Reza Panahi, Simin Nourbakhsh

Senior Hardware Editor: Armin Abishi

Editors and Staff: Mohammad Kermajani, Ghazale Sattari ,Shahin Rofoueie, Amirhossein Jamshidi, Sina ShariatiRad, Leila Mirzakhan, Marjan Akhyari, Ashkan Nikoee, and Behnam Azadkhah.

آدرس دفتر رسانه: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه پالیزوانی، پلاک 23، واحد 7